BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5293160
nr 529 3160
Ljusstakar
1 par 1800-tal, Pläter, höjd: 25 (lagningar)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 9 juni 2008
kl 17:36:02
100 kr
400 kr
300 kr
400 kr
500 kr
Pläter